آموزش تخصصی داستان نویسی غیرحضور

در بین انواع نوشته های علمی، خبری، فرهنگی، اجتماعی و غیره و غیره، نوشته های ادبی چون رمان و شعر و داستان های کوتاه طرفدار های خاص خود را دارد و متاسفانه و یا خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری و دسترسی آسان به سایت ها و وبلاگ ها، هر فردی که اندکی ذوق و سر سوزن هوشی داشته باشد مشغول نوشتن رمان می شود.

متاسف برای این که این آثار یا چاپ نمی شوند و یا آنقدر پختگی ندارند که بعد ها جزو آثار فاخر و تاثیر گذار به شمار بیایند و خوشبخت از آن جهت که نوشتن و خواندن بهای بیشتری نسبت به گذشته یافته و این خود جای مسرت و شادکامی است.

اولین کار در نوشتن یک داستان یا رمان داشتن ایده کلی از موضوعی است، که می خواهید راجع به آن بنویسید. برای این کار باید قلم و کاغذ را برداشته و آنچه راجع به رمان و طرح کلی که در ذهن دارید یادداشت کنید. برای مثال می خواهید راجع به یک رمان عاشقانه بنویسید. پس یک ایده ی کلی از زمان اتفاق داستان، تعداد شخصیت ها و شخصیت اصلی داستان داشته باشید.

اصول داستان نویسی، اصول پیچیده‌ای نیست، اما مهارت داستان نویسی، نیاز به یادگیری، تمرین و تقویت مهارت‌های مرتبط با این حرفه دارد. بر همین اساس، موسسه ترنم اندیشه روشن، تصمیم به برگزاری کلاس‌های تخصصی و فوق‌العاده کاربردی داستان نویسی به صورت حضوری یا داستان نویسی غیرحضوری به صورت آموزش از طریق تلگرام گرفته است.

شروع دوره مجازی از نیمه اسفند ماه و شروع دوره حضوری از اردیبهشت ماه می‌باشد. برای ورود به دوره حضوری، بایستی دوره مجازی را گذرانده باشید. هزینه دوره تلگرامی برای ۸ جلسه ۲۰۰ هزار تومان و هزینه دوره حضوری برای ۶ جلسه ۳۰۰ هزار تومان است.

برای اطلاع از جزئیات، قیمت دوره آموزشی و رزرو آن، با شماره‌ها درج شده در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.