درباره ما

موسسه ترنم اندیشه روشن یکی از معتبرترین مراکز برای آموزش حرفه‌ای فن بیان و گویندگی است. اساتید مجرب و حرفه‌ای این موسسه، سال‌هاست که به عنوان گوینده و مجری، با سازمان‌های معتبر همکاری می‌کنند. کلاس‌های علمی و عملی فن بیان و سخنوری استاد فرزانه معصومیان در موسسه آموزشی موسسه ترنم اندیشه روشن، از سال‌ها پیش برگزار می‌شود و تا کنون گویندگان و دوبلورهای جوان زیادی از دل همین کلاس‌ها، وارد عرصه فعالیت شده‌اند.

آموزش فن بیان و گویندگی

این موسسه همچنین با برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعددی با حضور استاد فرزانه معصومیان برای ارتقای سطح کارمندان، کارکنان و مدیران در ارگان‌ها، مراکز دولتی و شرکت‌های خصوصی برگزار کرده است. در حال حاضر نیز، موسسه ترنم اندیشه روشن، کلاس‌های آموزش فن بیان، سخنوری و گویندگی را با استادی سرکار خانم فرزانه معصومیان به صورت دوره‌ای و ترمی برگزار می‌کند.

آموزش فن بیان و سخنوری

علاقمندان و افراد مختلف، با شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی استاد فرزانه معصومیان، می‌آموزند، که چگونه صوت و لحنی خوب و قوی داشته باشند و چطور از صدایی قدرتمند و رسا در برقراری ارتباطات خود استفاده کنند. همچنین یاد می‌گیرند، که چگونه پر انرژی صحبت کنند و چه زمانی از مکث‌ها و تاکیدها برای بهتر کردن سخنوری خود استفاده کنند. در این دوره‌ها، به افراد آموزش داده می‌شود، که چگونه تپق نزنند، درست صحبت کنند و چگونه برای یک اجرای خوب یا سخنرانی عالی و بی نقص آماده شوند.