کلماتی که می‌گویید، تنها نیمی از آن چیزی است، دیگران می‌شنوند. به گفته آلبرت محرابیان، استاد دانشگاه کالیفرنیا ۵۵ درصد از پیامی که منتقل می‌کنید توسط زبان بدن شما منتقل می‌شود. به همین دلیل است که مطالعه زبان بدن، تاریخچه‌ای طولانی دارد.

چارلز داروین، زیست‌شناس معروف، اولین تحقیق آکادمیک را درباره زبان بدن نوشت که در سال ۱۸۷۲ با عنوان «بیان عواطف در انسان و حیوانات» منتشر شد. در طی قرن گذشته، پیشرفت‌های علمی بسیاری در درک معانی اجتماعی زبان بدن صورت گرفته است. 

زبان بدن یک ارتباط غیرکلامی است، که ما به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه از آن استفاده می‌کنیم. این ارتباط غیرکلامی شامل ارسال و دریافت سیگنال‌های بدون کلام می‌شود. گفته می‌شود که ارتباطات خوب پایه و اساس رابطه‌های موفق است، بنابراین توانایی شناخت و استفاده درست از رابطه‌ غیرکلامی یا همان زبان بدن ابزار قدرتمندی است، که امکان رساندن منظور واقعی‌تان را به فرد مقابل برای شما فرآهم می‌کند و تعامل با دیگران را به یک تجربه‌ آسان و لذت‌بخش تبدیل می‌کند.

در این دوره آموزش حضوری، با یکی از اساتید برجسته و شناخته شده ایران، می‌آموزید، که زبان بدن چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد. همچنین چگونگی برقراری ارتباط با استفاده از زبان بدن را می‌آموزید.

برای اطلاع از جزئیات، قیمت دوره آموزشی و رزرو آن، با شماره‌ها درج شده در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.