چطور یک فروشنده تلفنی حرفه ای شویم؟ همه آن چیزی که باید بدانید تا یک فروش خوب داشته باشید

فیلم آموزشی چطور یک فروشنده تلفتی موفق باشیم و از این راه درآمدی عالی داشته باشیم

بازاریابی تلفنی و فروش تلفنی یکی از بهترین شیوه‌های بازاریابی است، بازاریابی تلفنی هزینه ای بسیار کمتر نسبت به بازاریابی حضوری دارد.

بازاریابی تلفنی یک روش دشوار ولی کم هزینه است

در بازاریابی تلفنی شما باید بتوانید تنها از طریق یک تماس صوتی و بدون استفاده از سایر ابزار ها مشتری احتمالی را راضی کنید تا محصول یا خدمات شما را تهیه کند. متاسفانه در سال های اخیر بازاریابی تلفنی غیراصولی دیدگاه بسیار منفی را در مورد تماس های بازاریابی تلفنی بوجود آورده است.

ممکن است این مطلب هم برای شما کاربردی باشد: آموزش فن بیان ویژه فروشندگان بیمه 

 

آموزش روش های علمی و عملی و فوق العاده کاربردی فروش تلفنی

من فرزانه معصومیان مدرس فن بیان و سخنوری با سال‌ها تجربه در آموزش فنون سخنوری، فن بیان و ارتباط موفق در این مجموعه آموزشی که با فرمت ویدئو ویژه دوستداران فروشندگی و بازاریابی تلفنی تهیه شده، تلاش کرده ام تا بهترین و کاربردی ترین راه های ارتباط با مشتری را آموزش دهم.

 

در تماس‌های تلفنی همیشه پر قدرت و با انرژی صحبت کنید  

هرگز با صدایی خسته، کسل و بی رمق اقدام به برقراری تماس تلفتی برای بازاریابی نکنید.

درنظر داشته باشید که در بازاریابی تلفنی صدا شما مهترین و اصلی ترین ابزار شما برای کار می باشد و با این ابزار می توانید محصول یا خدمات خود را به مشتریان بفروشد. پس پرقدرت سخن بگوید تا مشتری را جذب کنید و کالا یا خدمات خود را به وی معرفی کنید. شما باید بتوانید در ۱۰ ثانیه اول بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشید. اگر در اپتدای تماس شروع و استارتی ضعیف و بد داشته باشید درصد موفقیت شما در فروش و بازاریابی تلفنی بشدت کاهش خواهد یافت. پس تلاش کنید در همان شروع ارتباط صوت و لحن و ریتمی خوب و قوی داشته باشید.

شما با دیدن این فیلم آموزشی یاد خواهید گرفت که چگونه صوت، لحن و ریتمی خوب و تاثیرگذار داشته باشید و خواهید آموخت که چگونه مشتریان را مجذوب کنید و آنها را به خرید کالا یا خدمات خود تشویق کنید.  

 

این مجموعه فیلم های آموزشی شامل ۱۲ قسمت می باشد و به صورت دانلودی می باشد که توسط استاد فرزانه معصومیان تهیه و تولید شده است.

شما با دیدین مجموعه فیلم های آموزشی فن بیان در بازاریابی تلفنی یاد خواهید گرفت چگونه مشتری های بیشتری را با فنون سخنوری جذب کنید و درآمد بالاتری را از این طریق بدست آورید

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

3 نظرات

 1. صفایی می گوید

  عالی

 2. محمد می گوید

  سلام و درود خدمت سرکار خانم معصومیان
  ….. ممنون از تلاش شما در رابطه با آموزش پاسخگویی به یکی از پیش نیازهای فیروزمندی ، کامکاری و موفقیت با صدا و لحنی فوق العاده زیبا و گوش نواز.
  … نیازی که متاسفانه نه تنها خواسته های آن تعریفی در عمومیت جامعه ندارد بلکه خود آن نیاز ناشناختس و ما فقط اثرات ناشی از یک کمبود رو احساس میبکنیم ، …
  با عرض جسارت در “فیلم آموزشی فن بیان در بازاریابی تلفنی” انتقاد بر عدم تسلط بر موضوع و متن کاملا مشهود است و خواسته ی بنده حقیر توجه به نکات ریشه ای و حرفه ای که برگرفته از نظرات خودشون هست بپردازند تا به نکات کلیشه ای.(البته باید عرض بکنم که بنده فقط همین دو قطعه فیلم موجود در این صفحه که فرمودید بخشی از دوازده قسمت هست رو مشاهده کردم.باعرض پوزش بابت تجاوز از حد خود)

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.